Şu anda oynanan ve bugün oynanmış maç sonuçları


Betsson, Betssona giriş
FT
Chelsea
Crystal Palace
live HT
Tottenham Hotspur
Manchester City
FT
Bristol Rovers
Forest Green Rovers
live 63'
Grimsby Town
Eastleigh
FT
Roma
Genoa
FT
Atalanta
Lazio
FT
Fiorentina
Cesena
FT
Hellas Verona
Udinese
FT
Inter
ChievoVerona
18:45
SSC Napoli
AC Milan
FT
Avellino
Pescara
16:00
Modena
? - ?
Carpi
FT
Espanyol
Rayo Vallecano
live HT
Getafe
Granada
17:00
Valencia
Eibar
19:00
Malaga
Elche
FT
Ponferradina
Zaragoza
live HT
Sporting Gijon
Mallorca
16:15
Valladolid
Leganes
17:00
Albacete
? - ?
Barcelona B
17:00
Tenerife
? - ?
Lugo
19:00
Mirandes
? - ?
Recreativo Huelva
FT
Mainz 05
Hamburger SV
live 20'
Hertha Berlin
Borussia Moenchengladbach
FT
1860 Muenchen
Union Berlin
FT
Aalen
Bochum
FT
Erzgebirge Aue
Karlsruher SC
FT
Greuther Fuerth
Fortuna Dusseldorf
FT
Sandhausen
FC Heidenheim
FT
St. Pauli
RasenBallsport Leipzig
live HT
Hoffenheim II
Eintracht Trier
FT
Lille
Lens
live HT
Monaco
Toulouse
19:00
Nantes
Paris Saint Germain
16:00
PEC Zwolle
FC Groningen
FT
Kortrijk
Gent
16:00
Sporting Charleroi
Anderlecht
live HT
Boavista
Moreirense
live HT
Maritimo
Arouca
live HT
Penafiel
Academica
18:15
Vitoria de Setubal
? - ?
FC Porto
FT
Sporting Covilha
Feirense
FT
FC Vestsjaelland
FC Nordsjaelland
live HT
FC Koebenhavn
Esbjerg fB
17:00
OB
Broendby IF
FT
FC Roskilde
Skive
FT
Fredericia
AB
FT
HB Koge
AC Horsens
FT
AGF
Broenshoej
FT
Aalesund
Bodoe/Glimt
FT
Start
Tromsoe
16:00
FK Haugesund
Sandefjord
16:00
Lillestroem
Vaalerenga
16:00
Stabaek
Mjoendalen
18:00
Odd Ballklubb
? - ?
Rosenborg
FT
Nest Sotra
Fredrikstad
16:00
Aasane
Sandnes
16:00
Hoenefoss
Hoedd
16:00
Jerv
Stroemmen
16:00
Kristiansund BK
Sogndal
16:00
Levanger
Follo
16:00
Ranheim
Baerum
18:00
Bryne
? - ?
Brann
FT
GIF Sundsvall
Elfsborg
FT
IFK Norrkoeping
Aatvidaberg
live 23'
Djurgaarden
Gefle
live 18'
Malmoe FF
Helsingborg
FT
FC KTP
VPS
FT
FC Lahti
FC Inter
FT
HJK
FF Jaro
FT
IFK Mariehamn
KuPS
FT
Ilves
RoPS
FT
Seinaejoen JK
HIFK
live 67'
Sturm Graz
Rapid Wien
FT
Aarau
Luzern
FT
St.Gallen
Sion
live 90+4'
FC Zurich
Young Boys
FT
Servette
Wil
FT
Winterthur
Biel
16:00
AOK Kerkyra
Panathinaikos
16:00
Atromitos
Panionios
AAW
OFI Crete
0 - 3
Platanias
16:00
Olympiakos
Kalloni Lekanopedio
16:00
PAOK Thessaloniki FC
Levadiakos
16:00
PAS Giannina
Ergotelis
16:00
Veria FC
Panthrakikos Komotini
16:00
Xanthi
Asteras Tripolis
live 90+1'
Agrotikos
Pierikos FC
live 90+5'
Aiginiakos FC
Zakynthos APS
FT
Anagenisi Karditsas
Tyrnavos 2005
live 90+2'
Ae Ermionidas
Acharnaikos FC
live 90+3'
Iraklis Psachna FC
Episkopi Rethymno
FT
Panegialios
Kalithea
FT
Kasimpasa
Bursaspor
FT
Gaziantepspor
Genclerbirligi
16:00
Trabzonspor
Besiktas
FT
Boluspor
0 - 0
Elazigspor
FT
Denizlispor
Orduspor
FT
Kayserispor
0 - 0
MP Antalyaspor
live 23'
Osmanlispor FK
0 - 0
Adanaspor
live 90+4'
Ermis Aradippou
Anorthosis
FT
Ayia Napa
AEL Limassol
live 90+3'
Doxa Katokopia
Othellos Athienou
live 89'
Ethnikos Achnas
Nea Salamis
17:00
Fjolnir
? - ?
IBV Vestmannaeyjar
17:00
IA Akranes
? - ?
Stjarnan
19:15
Keflavik
? - ?
Vikingur Reykjavik
19:15
Valur
? - ?
Leiknir Reykjavik
FT
Alftanes
KFS Vestmennaeyjar
live 90'
Hviti Riddarinn
Augnablik
live 90'
Isbjorninn
Reynir
FT
Njardvik
Afrika Reykjavik
FT
Volsungur
KF
live 88'
CS Grevenmacher
CS Fola Esch
live 90'
F91 Dudelange
US Rumelange
FT
FC Differdange 03
US Hostert
FT
FC Victoria Rosport
US Mondorf les Bains
FT
UN Kaerjeng 97
FC Progres Niedercorn
live 89'
FC Etzella Ettelbruck
FC Jeunesse Canach
live HT
Slavia Prague
Budejovice
live HT
Teplice
Jablonec
17:30
Mlada Boleslav
? - ?
Sparta Prague
FT
Zizkov
Trinec
live HT
FK Kolin
Sigma Olomouc
live HT
FK Varnsdorf
Opava
FT
Kuban Krasnodar
Dinamo Moscow
FT
Amkar
Lokomotiv Moscow
live 22'
Torpedo Moscow
Rubin Kazan
FT
SKA-Energiya
Gazovik Orenburg
FT
Luch Energiya Vladivostok
Dinamo St Petersburg
FT
Tom Tomsk
Baltika
FT
Sibir Novosibirsk
Sakhalin
FT
Khimik Dzerzhinsk
FC Volgar
FT
Krylya Sovetov Samara
FC Yenisey Krasnoyarsk
FT
Tyumen
Shinnik Yaroslavl
FT
Tosno
Anzhi Makhachkala
FT
Sokol Saratov
Volga Nyzhnyi
FT
Sochi
Terek Grozny II
FT
Anzhi Makhachkala II
FC Krasnodar II
FT
Astrakhan
FC Alania Vladikavkaz
FT
Metalist Kharkiv
Vorskla
16:30
Chernomorets Odessa
? - ?
Dnipro
FT
Pogon Siedlce
Sandecja Nowy Sacz
live HT
Chojniczanka Chojnice
Miedz Legnica
17:00
Wigry Suwalki
? - ?
Arka Gdynia
live HT
Gornik Walbrzych
MKS Kluczbork
17:00
NK Zadar
? - ?
Hajduk Split
live HT
Jagodina
0 - 0
FK Donji Srem
live HT
Mladost Lucani
Cukaricki
live HT
OFK Beograd
FK Radnicki 1923
live HT
Radnicki Nis
Novi Pazar
live HT
Red Star Beograd
Rad Beograd
live 24'
FK Spartak Subotica
0 - 0
Vozdovac
17:00
Napredak
? - ?
Borac Cacak
17:00
Vojvodina
? - ?
Partizan Beograd
live 60'
Ujpest
0 - 0
Gyori ETO
16:30
Pecsi MFC
? - ?
Ferencvaros
FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
Astra Giurgiu
live 21'
Universitatea Cluj
Gaz Metan Medias
18:00
Dinamo Bucuresti
? - ?
Steaua Bucuresti
FT
Botev Plovdiv
PFC Ludogorets Razgrad
17:00
Litex Lovech
? - ?
Lokomotiv Sofia
FT
FK Slutsk
Granit Mikashevichi
FT
Slavia Mozyr
0 - 0
FC Minsk
live HT
Dinamo Brest
FK Vitebsk
16:30
Suduva
? - ?
Stumbras Kaunas
FT
Dacia Chisinau
Saxan Ceadir-Lunga
FT
FC Milsami Orhei
Zimbru
live HT
FC Sheriff
Tiraspol
live 80'
Slavija Sarajevo
FK Sarajevo
live HT
Radnik Bijeljina
0 - 0
FK Velez Mostar
16:00
Zrinjski Mostar
? - ?
FK Mladost Velika Obarska
18:00
Siroki Brijeg
? - ?
Travnik
FT
FK Bregalnica Stip
Teteks
FT
FK Horizont Turnovo
Pelister
FT
Shkendija 79
Renova
16:00
FK Vardar Skopje
? - ?
FK Metalurg Skopje
17:15
Maccabi Petach Tikva
? - ?
Hapoel Beer Sheva
live 90+3'
Tiro Federal Rosario
9 de Julio Morteros
live 86'
Altos Hornos Zapla
Andino
live 85'
Deportivo San Jorge Tucuman
Gimnasia y Tiro
live 64'
Juventud Antoniana
San Martin de Tucuman
live HT
Union La Calera
Universidad de Chile
FT
Taraz
Okzhetpes Kokshetau
FT
Ordabasy Shymkent
0 - 0
Zhetysu Taldykorgan
FT
Aktobe
Irtysh Pavlodar
FT
FC Astana
Tobol Kostanay
FT
Kaisar Kyzylorda
0 - 0
Kairat Almaty
FT
Atyrau
Shakhter Karagandy
FT
TP Mazembe Englebert
Stade Malien Bamako
live HT
Esperance Sportive de Tunis
Al Merrikh
17:00
Al Hilal Omdurman
? - ?
Sanga Balende
17:00
Kaloum Star
? - ?
USM Alger
18:15
CS Sfaxien
? - ?
El Eulma
FT
Mathare United
Muhoroni Youth fc
FT
Chemelil Sugar
Ushuru FC
FT
KCB
Thika United
16:00
Chabab Atlas Khenifra
? - ?
RSB Berkane
FT
Bloemfontein Celtic
Ajax Cape Town
FT
Platinum Stars
Mamelodi Sundowns FC